gbjr91
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Procházka ve Špréfském lese - 2021

+3
KurtTaschner
Vojta
Kokotstary - Lemoš
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro KurtTaschner Thu May 06, 2021 7:29 am

Tak ještě info ohledně jídla. Navrhuji, jak už to bývá zvykem, hromadné občerstvení. Opět bych připravil něco na pátek a sobotu večer. Sobotní snídani by si asi řešil každý sám, protože někdo snídá sladké, někdo vajíčka, někdo málo, někdo vůbec, takže se chcu určitě vyhnout dohadům. V pátek by byl asi guláš, v sobotu zase naložená krkovička, plus nějaké špekáčky. Pečivo, hořčice apod. je samozřejmostí. Nealko můžu taky nějaké vzít. Chlast každý svůj. Můžu zajistit víno, ale jen konkrétní množství, pro konkrétní osobu a to mi zaplatíte hned při předání, abych se opět vyhnul kecům, že ste stejně skoro nic nevypili, protože vám to vypil někdo jiný... 😉
Nejdůležitější ale pro mě je stanovení přesného počtu osob. Předběžně počítám s:
-Vogel
-Frenk
-Eiffel
-Otto
-Le’Manieur
-Franz
Nevím jak je na tom Vojta, Erwin, Rudy. Pokud mi účast nepotvrdí, počítat s nima nebudu. Martin předpokládám, že nedojede a Goťáka už asi můžeme prohlásit za padlého a na chatě mu udělat oficiálně hrobeček, jelikož je více než rok nezvěstný.
KurtTaschner
KurtTaschner

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Vogel Thu May 06, 2021 7:33 am

Tak Martin nedojede mluvil jsem s ním. Je uvězněný v betonovém krytu pod Orlím hnízdem a opíjí se tam do němoty.
Vojta zatím nevím.
RUDY a Erwin a jeho bratr nejmladší ( KVH Modrlák ) jsou hlášeni u mě. Zda dojedou znáš to.
Ještě do konce týdne mě dá vědět Thomas.
Vogel
Vogel
Vogel

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 14. 09. 18
Age : 44
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Vogel Thu May 06, 2021 7:34 am

A ještě Hans a to taky nevím zda pojede. Snad ví Aifel.
Vogel
Vogel

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 14. 09. 18
Age : 44
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Eiffel Thu May 06, 2021 7:40 am

Hans říkal že pojede
Eiffel
Eiffel
Admin

Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 13. 09. 18

https://gbjr91.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Franz Thu May 06, 2021 8:59 am

Ja a stary chuj dorazime v sobotu rano (kdyby nekdo chtel z Brna mame volne misto v aute). Na jidlo do spolecne kasy prispeju. Alko a nealko si beru vlastni takze tak.
Franz
Franz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Vojta Thu May 06, 2021 9:44 pm

Já dorazím v pátek, na společné jídlo přispěju.
Vojta
Vojta

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 20. 09. 20

Návrat nahoru Goto down

Procházka ve Špréfském lese - 2021 - Stránka 2 Empty Re: Procházka ve Špréfském lese - 2021

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru