gbjr91
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

+2
Lange Hans
Tomas LeManieur
6 posters

Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Franz Halbach Mon Oct 05, 2020 7:01 pm

Project Edelweiss 9 se uskuteční ve švýcarsku 7.-11. července 2021.

Martin už zpracovává přihlášky takže kdo chce jet a už se v minulosti zůčastnil - potvrďte sem svou účast.

Kdo jede poprvé a splňuje podmínky zúčastnit se - vypište sem údaje potřebné pro přihlášení dle vzoru přihlášky: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0O5CWTqjWTAzYH31SkI-bv1hk9ikBoog0xomEinowgkTkLg/viewform?fbclid=IwAR3prMdCCcV1pBjjfQqkug74wsILTVU2GC_n9zX77t5jwAn0JqU_8FVAudw

Martin se o vyplnění a odeslání všech přihlášek postará.

Zde na fb stránce PE je spousta důležitých informací k připravovanému ročníku: https://www.facebook.com/projectedelweiss




Franz Halbach
Franz Halbach

Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 13. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Franz Halbach Mon Oct 05, 2020 7:05 pm

Mám v plánu se zúčastnit, datum jsem si poznamenal.
Franz Halbach
Franz Halbach

Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 13. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Tomas LeManieur Tue Oct 06, 2020 7:51 am

Chtěl bych jet, ale je to ještě daleko, nevím co bude za dva týdny.
Tomas LeManieur
Tomas LeManieur
Admin

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 14. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Vogel Tue Oct 06, 2020 8:49 am

Zdravím

Já chci určitě jet. Bude to asi moje poslední vůči mému věku.

Vogel
Vogel
Vogel

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 14. 09. 18
Age : 44
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Lange Hans Thu Oct 08, 2020 1:09 pm

Taky mám zájem se zúčastnit.
Lange Hans
Lange Hans

Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 09. 18
Location : Liberec

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Vojta Sun Oct 11, 2020 7:34 pm

Ahoj, rád bych se zúčastnil, ještě nikdy jsem ale nejel.

Jméno příjmení: Vojtěch Tichý
Datum narození: 3. 11. 2003
tel.: +420 777 561 918
mail: vojtatichy@email.cz
fyzická kondice: 3
zkušenost s pohybem v horách: 1
reen. jméno: Adalbert Still
reen. hodnost: vojín
Vojta
Vojta

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 20. 09. 20

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Vojta Sun Oct 11, 2020 7:35 pm

Foto dodám co nejdříve
Vojta
Vojta

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 20. 09. 20

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Martin Brunner Wed Oct 14, 2020 5:55 pm

Po dohode s Brunom som mu poslal nase registracne udaje v skratenom legislativnom konani, nie cez ten registracny formular. Nasledne info o Projekte Edelweiss mi bude posielat na moj mail a potom vas budem tu na fore informovat. Zaregitroval som: Vogel, ja, Franz, LeMaieur, Hans a Vojta. Slubil som mu, ze teba Vojto, akoze nasho najmladsieho a este neplnoleteho clena patricne zaskolime ohladom vsetkych veci, co sa tykaju Projektu Edelweiss a pohybu vo vysokohorskom prostredi. Co sa tyka registracie, kto pojde, ten pojde, nikto z nas este nevie, ako to bude za tristvrte roka vypadat s koronou a s povinnostami... Ak sa nam podari ist, bude dobre, Bruno s nasou podporou pocita.
Martin Brunner
Martin Brunner

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 07. 10. 18

Franz Halbach likes this post

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Martin Brunner Wed Oct 14, 2020 5:58 pm

A co sa teba Vojtisku tyka, foto posielat nemusis, hlavne si ho daj ku svojmu profilu. V pripade potreby sa da stiahnut aj odtial.
Martin Brunner
Martin Brunner

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 07. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Vogel Thu Oct 15, 2020 2:02 pm

Zdravím

Myslím si že chtěl jet i Adam Scholc jak minulej rok byl.

Vogel
Vogel
Vogel

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 14. 09. 18
Age : 44
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Martin Brunner Fri Oct 23, 2020 10:22 pm

Adam je zaregistrovany tiez.
Martin Brunner
Martin Brunner

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 07. 10. 18

Franz Halbach likes this post

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Franz Halbach Sat Oct 24, 2020 9:55 pm

Super.
Teď jsem koukal do kalendáře a nadcházející PE nám bude navazovat rovnou na červencové svátky. To jsem si předtim ani neuvědomil takže já jsem příští rok o jednu dovolenou chudší =( Netrefil se ten Bruno zrovna šťastně ale co se dá dělat alespoň budeme před startem odpočatí. Klidně bych tam odjel už v sobotu ale vim že to nejde.
Franz Halbach
Franz Halbach

Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 13. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Franz Halbach Fri Mar 19, 2021 3:31 pm

Bruno psal:
Dear Participants,
IMPORTANT INFO
Here is a quick update related to the COVID situation and the impacts on our 2021 project.
As today, for any entry on the Swiss territory a PCR Test done less than 72 hours is requested. It means any non-Swiss participants need to get this PCR Test to cross the boarder.
Also, Switzerland updates weekly a map of all the countries identified as "critical". If you come from one of these countries (as resident) then you need to respect a Quarantine period once in Switzerland.
- Link 1 https://www.covid19.admin.ch/en/international/quarantine
- Link 2
https://www.bag.admin.ch/.../quarantaene-einreisende.html
This Quarantine constrain would be not suitable for PE participants - impossible to respect. As today, based on residence countries of the registred participants, only 14 participants could escape the Quarantine.
We will continue to follow-up these Swiss regulations in order to take a final decision by the end of April:
> Option 1 is to maintain the event with a limited number of participants due to this Quarantine constrain and work on a larger edition in 2022.
> Option 2 is to cancel any event try this year and we postpone the entire event to July 2022.
Whatever maybe the final decision for 2021, your registration remain confirmed and we will make sure we will achieve all together this event, soon or later !
Keep in touch in April
Take care,
Bergheil.
Franz Halbach
Franz Halbach

Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 13. 09. 18

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Vogel Mon Mar 22, 2021 6:53 am

Ahoj

jojo už vím. no čekal sem to popravdě. uvidíme co v dubnu.

Vogel
Vogel
Vogel

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 14. 09. 18
Age : 44
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939 Empty Re: Project Edelweiss 9 Heereshochgebirgsschule 1939

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru